Kogume Käobändi CD-le toetust Hooandjas!

Meie keskuses on käimas üks äge ettevõtmine. Nimelt tegutseb meil Käobänd, kuhu kuuluvad meie enda keskuse muusikat armastavad noored.

Käobänd on esinenud oma eriliste muusikapaladega juba mitmetes kohtades. Näiteks on Käobänd saanud võimaluse oma muusikat jagada Eesti Vabariigi presidendi Kersti Kaljulaidiga Kadrioru lossis, ETV „Puutepunkti“ saates, Maailmapäeval Vabaduse väljakul ja paljudes teistes kohtades.

Kätte on jõudnud aeg jäädvustada Käobändi muusikalised saavutused ühele CD plaadile, mis jääb kauniks mälestuseks veel pikaks ajaks. Käesoleva aasta jooksul panustame üheskoos Bombillaze muusikutega palju aega ja energiat oma esimese plaadi ilmumisele. Plaan on oma loominguga CD plaat valmis saada 2018. aasta novembri lõpuks

Kõige tähtsam kogu tegevuse juures on meie tublide noorte jaoks just nimelt see kogemus, mille nad üheskoos musitseerides, muusikat salvestades ning oma esinemisrõõmu erinevatel kontsertidel jagades saavad.

Hooandjate toetuse abil soovime läbi viia järgmisi tegevusi:

  • plaadi salvestamine, invatransport stuudiosse, stuudio aeg, tehniline tugi
  • plaadi montaaž
  • plaadi kujundustööd
  • plaadi tootmiskulud
  • plaadi esitluskontserdi korraldamine (transport, tehnika rent, ruumide kasutuskulu).

Eriti soovime selle erilise CD plaadi valmimisega tänada meie noorte vanemaid, nende peresid ja keskuse inimesi, kes on pühendanud palju aega ning energiat, et luua sellised väärikad võimalused noorte eneseväljendamiseks.

Palun toeta meie esimese plaadi valmimist Hooandja keskkonnas ja anna meie noortele muusikutele võimalus!